1 Niedziela Wielkiego Postu – 10 III 2019

1. W Wielki Post to także czas rozważania Męki Pańskiej. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w naszym kościele odprawiane będzie w poniedziałek, środę, czwartek i piątek po Mszy św. wieczornej.

2. We wtorki nie będzie drogi krzyżowej. Zamiast tego nabożeństwa zapraszamy na Adoracje Krzyża. W każdy wtorek Wielkiego Postu pragniemy trwać przy ikonie Krzyża Chrystusa. Adoracja rozpocznie się o godzinie 19.00. W tym roku tematem przewodnim będą spotkania z Ukrzyżowanym. W najbliższy wtorek będzie to postać  św. Weroniki. Adoracja Krzyża  potrwa do godziny 20.20. Adoracje poprowadzą klerycy z naszego seminarium i duszpasterstwo akademickie DA Karmel. W przerwie między Mszą św. o 18.00 a rozpoczęciem Adoracji, będzie można napić się ciepłej herbaty w sali św. Anny. Natomiast w niedziele Wielkiego Postu zapraszamy na Nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną o godz. 17.00.

3. W środę, 13 marca serdecznie zapraszamy na dziewiąty dzień Nowenny przed uroczystością św. Józefa Patrona miasta Krakowa.

4. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych będzie można finansowo, do puszek wesprzeć działające przy naszym kościele Duszpasterstwo Akademickie. W imieniu młodzieży składamy serdeczne Bóg zapłać oraz obiecujemy naszą modlitwę.

5. Na furcie klasztornej przyjmujemy intencje na Mszę św. zbiorową do św. Józefa, która zostanie odprawiona w uroczystość św. Józefa 19 marca o godz. 18.00.

[divider height=”30″]

One comment

  1. I am a website designer. Recently, I am designing a website template about gate.io. The boss’s requirements are very strange, which makes me very difficult. I have consulted many websites, and later I discovered your blog, which is the style I hope to need. thank you very much. Would you allow me to use your blog style as a reference? thank you!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.