13 Niedziela Zwykła – 30 VI 2019

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 8.00 a zakończy o 17.45. W tym dniu udamy się z posługą sakramentalną do chorych. Informacje i adresy chorych można zgłaszać do czwartku /tj. do 4 lipca / na furcie klasztornej.

2. W niedzielę, 7 lipca rozpoczyna się w naszym kościele nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej. W dniach od 7 do 15 lipca zapraszamy do wspólnej modlitwy i rozważania Słowa Bożego o godz. 18.00.

3. Na furcie klasztornej przyjmujemy intencje na Mszę św. zbiorową do Matki Bożej Szkaplerznej, która zostanie odprawiona w dzień odpustu – 16 lipca – o godz. 18.00.

4. Przypominamy, że w związku z okresem letnim spowiadamy tylko podczas Mszy świętych. Nie ma południowego wystawienia Najświętszego Sakramentu.

5. W sobotę 20 lipca, w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Czernej Krzeszowic odbędzie się doroczne, już 21-te Ogólnopolskie Spotkanie Rodziny Szkaplerznej. Do udziału w tej uroczystości serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy noszą szkaplerz karmelitański oraz tych, którzy pragną go przyjąć. Szczegółowe informacje i zapisy na furcie klasztornej. Koszt przejazdu 20 zł. Autokar odjedzie o godz. 7.30 z parkingu za kościołem.

[divider height=”30″]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.