15 Niedziela Zwykła – 14 VII 2019

1. We wtorek, 16 lipca zapraszamy na Uroczystość Matki Bożej z Góry Karmel, Msze św. jak w dzień powszedni dodatkowa o 11.00, uroczysta Msza św. o 18.00.

2. Na furcie klasztornej przyjmujemy intencje na Mszę św. zbiorową do Matki Bożej Szkaplerznej, która zostanie odprawiona w dzień odpustu – 16 lipca o godz. 18.00.

3. Również we wtorek, 16 lipca o godzinie 19:00, w Uroczystość NMP z Góry Karmel odbędzie się piąty koncert w ramach naszego festiwalu „Karmelitańskie Spotkania z Muzyką Organową”. Wystąpi organista Archikatedry łódzkiej, Jakub Garbacz. Po koncercie zapraszamy na spotkanie z Artystą. Wstęp jest wolny, szczegóły na plakatach przy wejściu i w gablocie.

4. W sobotę 20 lipca, w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej wCzernej Krzeszowic odbędzie się doroczne, 21-sze Ogólnopolskie Spotkanie Rodziny Szkaplerznej. Do udziału w tej uroczystości serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy noszą szkaplerz karmelitański oraz tych, którzy pragną go przyjąć. Szczegółowe informacje i zapisy na furcie klasztornej. Koszt przejazdu 20 zł. Autokar odjedzie o godz. 7.30 z parkingu za kościołem.

5. Św. Anna od wieków towarzyszy naszej wspólnocie parafialnej razem ze św. Mikołajem. Serdecznie zaprasza Proboszcz na odpust ku jej czci w piątek 26 lipca do kościoła św. Mikołaja. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godzinie 18.00. Doroczny festyn parafialny odbędzie się w niedzielę 28 lipca w godzinach popołudniowych w ogrodzie parafialnym przy ulicy Kopernika 9. Początek o godz. 1600.

6. Zachęcamy do lektury „Głosu Karmelu.  Można go nabyć  przy wejściu do kościoła lub zakrystii, a w ciągu tygodnia w księgarni.

[divider height=”30″]

6 490 komentarzy

  1. Rarely require antibiotic resistance with evidence from this branch to bring worries to correct wheelchair for life cialis generic best price Since all four drugs are similarly effective, the answer to which drug is best will depend on other attributes, such as side effects, drug interactions, speed of onset and duration of action

  2. tamoxifen Nonspecific to Anaphase Prometaphase phase of cell cycle Metaphase Vincristine Alkylating agents Vinblastine Antitumor antibiotics Hormones Hormone inhibitors

  3. [url=https://prednisonepills.site/#]buying prednisone from canada[/url] prednisone 15 mg tablet

  4. levitra cuanto dura el efecto This prospective longitudinal study of breast cancer survivors n 167 examined the association of apolipoprotein Оµ4 APOE Оµ4 genotype with cognition and interactions with chemotherapy or endocrine therapy up to 6 years after treatment