15 Niedziela Zwykła – 14 VII 2019

1. We wtorek, 16 lipca zapraszamy na Uroczystość Matki Bożej z Góry Karmel, Msze św. jak w dzień powszedni dodatkowa o 11.00, uroczysta Msza św. o 18.00.

2. Na furcie klasztornej przyjmujemy intencje na Mszę św. zbiorową do Matki Bożej Szkaplerznej, która zostanie odprawiona w dzień odpustu – 16 lipca o godz. 18.00.

3. Również we wtorek, 16 lipca o godzinie 19:00, w Uroczystość NMP z Góry Karmel odbędzie się piąty koncert w ramach naszego festiwalu „Karmelitańskie Spotkania z Muzyką Organową”. Wystąpi organista Archikatedry łódzkiej, Jakub Garbacz. Po koncercie zapraszamy na spotkanie z Artystą. Wstęp jest wolny, szczegóły na plakatach przy wejściu i w gablocie.

4. W sobotę 20 lipca, w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej wCzernej Krzeszowic odbędzie się doroczne, 21-sze Ogólnopolskie Spotkanie Rodziny Szkaplerznej. Do udziału w tej uroczystości serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy noszą szkaplerz karmelitański oraz tych, którzy pragną go przyjąć. Szczegółowe informacje i zapisy na furcie klasztornej. Koszt przejazdu 20 zł. Autokar odjedzie o godz. 7.30 z parkingu za kościołem.

5. Św. Anna od wieków towarzyszy naszej wspólnocie parafialnej razem ze św. Mikołajem. Serdecznie zaprasza Proboszcz na odpust ku jej czci w piątek 26 lipca do kościoła św. Mikołaja. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godzinie 18.00. Doroczny festyn parafialny odbędzie się w niedzielę 28 lipca w godzinach popołudniowych w ogrodzie parafialnym przy ulicy Kopernika 9. Początek o godz. 1600.

6. Zachęcamy do lektury „Głosu Karmelu.  Można go nabyć  przy wejściu do kościoła lub zakrystii, a w ciągu tygodnia w księgarni.

[divider height=”30″]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.