2 Niedziela Adwentu – 10 XII 2017

1. W dni powszednie Adwentu, zapraszamy do udziału w Roratach, które w naszym kościele są odprawiane o godz. 6.30.

2. W środę przypada wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy. W czwartek, 14 grudnia w naszym zakonie przypada Uroczystość św. Jana od Krzyża. Zapraszamy na wieczorną Mszę św. z kazaniem o świętym Doktorze Kościoła.

3. W niedzielę adwentu, w zakrystii lub na furcie klasztornej, można nabyć opłatki na wigilijny stół, oraz świece „Caritas”. W pozostałe dni tygodnia opłatki i świece są do nabycia w naszej księgarni.

4. Centrum Kultury Duchowej „COMMUNIO CRUCIS” im. Św. Edyty Stein zapraszana spotkanie opłatkowe i wykład Krzysztofa Ożoga historyka mediewisty UJ pt. „Zmagania Polaków o niepodległość motywowane wiarą”. Spotkanie odbędzie się 17 grudnia o godz. 18.00 w auli Karmelitańskiego Instytutu Duchowości przy ul. Rakowickiej 18a i jak zwykle poprzedzi je Msza św. o godz. 17.00.

5. 24 grudnia, w niedzielę nie będzie mszy św. o godz. 18.00.

6. Teraz będzie prezentacja około (4 min) książki Pani Joanny Jurkiewicz pt. ZWIASTUNOWI Z GÓR.

[divider height=”30″]

One comment

  1. Your article made me suddenly realize that I am writing a thesis on gate.io. After reading your article, I have a different way of thinking, thank you. However, I still have some doubts, can you help me? Thanks.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.