2 Niedziela po Bożym Narodzeniu – 5 I 2020

1. W poniedziałek, 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, potocznie zwane Świętem Trzech Króli, jest to święto nakazane. W tym dniu, w naszym kościele porządek Mszy świętych, jak w niedzielę. Podczas każdej Mszy św. poświęcimy kredę i kadzidło.

2. W poniedziałek, (6 stycznia) na koncert bożonarodzeniowy w ramach Karmelitańskich Spotkań z Muzyką Organową. Wystąpi organista Damian Skowroński, w programie znajdą się improwizacje na tematy kolęd. Koncert odbędzie się o godz. 19.00, a po nim spotkanie z Artystą. Wstęp jest wolny, szczegóły na plakatach.

3. W dni powszednie tygodnia, w godz. od 15.00 do 17.45 serdecznie zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, którą rozpoczyna Koronka do Bożego Miłosierdzia. W tym czasie jest także stały dyżur w konfesjonale i możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i pojednania.

4. W niedzielę, 12 stycznia przypada Święto Chrztu Pańskiego.

5. W zakrystii jest możliwość kupienia w cenie 6 zł najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Niedziela” w którym znajduje się artykuł o naszym festiwalu Karmelitańskie Spotkania z Muzyką Organową.

[divider height=”30″]

One comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.