2 Niedziela Zwykła – 20 I 2019

1. W środę, 23 stycznia serdecznie zapraszamy na drugi dzień Nowenny przed uroczystością św. Józefa, Patrona miasta Krakowa.

2. W poniedziałek wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy; w czwartek przypada wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła; w piątek święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła;  w  sobotę wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

3. W sobotę, 26 stycznia zapraszamy na Msze Św. o godz. 18.00 w intencji misji i misjonarzy karmelitańskich oraz modlitwę różańcową o 17.15 w intencji misji.

4. Centrum Kultury Duchowej „COMMUNIO CRUCIS” im. Św. Edyty Stein zaprasza na pokaz filmu „Deo et Patriae” (cz. 1) w reżyserii Bogusławy Stanowskiej-Cichoń. Spotkanie odbędzie się 27 stycznia o godz. 18.00 w auli Karmelitańskiego Instytutu Duchowości i jak zwykle poprzedzi je Msza św. o godz. 17.00.

5. Polecamy tygodnik Niedziela z artykułem poświęconym naszemu festiwalowi Karmelitańskie spotkania z muzyką organową. Do nabycia po Mszy św. w kruchcie lub w zakrystii, w cenie 5 zł.

[divider height=”30″]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.