24 Niedziela zwykła – 15 IX 2019

1. Dzisiaj, (15 września) podczas Mszy św. o 18.00 wystąpi chór Imperial College Chamber Choir z Londynu, a po Mszy św. wykona kilka utworów. Serdecznie zapraszamy.

2. W poniedziałek – wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa; w środę Święto świętego Stanisława Kostki, patrona Polski; w piątek wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy; w sobotę święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty.

3. Organizowany przez nas klasztor Festiwal „Karmelitańskie Spotkania z Muzyką Organową” został zgłoszony przez Pana Organistę Tomasza Soczka jako projekt zadania do Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Przyznane środki pozwolą na całościową organizację przyszłorocznej edycji, zaproszenie wybitnych artystów z kraju i zagranicy oraz szeroką promocję wydarzenia przy jednoczesnym bezpłatnym wstępie na każdy z koncertów. Dlatego zwracamy się z prośbą o udzielenie głosów poparcia dla naszego przedsięwzięcia. Swój głos może oddać każdy mieszkaniec Krakowa powyżej 16 roku życia poprzez wypełnienie karty do głosowania po Mszy Świętej przy wyjściu z kościoła. Można także głosować internetowo – informację o adresie strony także uzyskać można przy wyjściu.

[divider height=”30″]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.