26 Niedziela Zwykła – 30 IX 2018

1. Rozpoczęliśmy popołudniowe dyżury w konfesjonale od godz. 15.00 do 18.30. O godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Serdecznie zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się o godz. 8.00, a zakończy przed Mszą św. wieczorną nabożeństwem różańcowym. W tym dniu udamy się z posługą sakramentalną do chorych. Informacje i adresy chorych można zgłaszać do najbliższego czwartku (4 października) na furcie klasztornej.

3. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 17. 30 od 2 października.

4. Wydział Duszpasterstwa Misyjnego Kurii Metropolitalnej w Krakowie oraz Biuro Misyjne Karmelitów Bosych zaprasza wszystkich na misyjny dzień skupienia archidiecezji krakowskiej który tradycyjnie przeżywamy 1 października w naszym kościele Karmelitów Bosych. Rozpoczniemy go modlitwą różańcową w intencji misji i misjonarzy o godz. 17.00 następnie wysłuchamy świadectwa misjonarki świeckiej z Peru Dominiki Szkatuły. A o godz.18.00 będziemy uczestniczyć w Eucharystii sprawowanej pod przewodnictwem ks. Biskupa. Po niej zostaną poświęcone płatki róż i będzie można ucałować relikwie Świętej Patronki Misji. Od godz. 15.00 trwać będzie kiermasz misyjny przed kościołem, a po Mszy św. zapraszamy na misyjną herbatę i kawę z Rwandy i Burundi w sali św. Anny.

5. Poniedziałek przypada święto świętej Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy, doktora Kościoła; we wtorek wspomnienie świętych Aniołów Stróżów; w czwartek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu; w piątek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

[divider height=”30″]

One comment

  1. Think back for your own most successful slice of content.Now think of all the additional methods you might send this information.Can it work like being a movie?For an Info Graphic?As a more whitepaper or manual? Just as a more thorough set of shorter posts?There are some interesting cut-off dates on this article but I don抰 know if I see all of them middle to heart. There’s some validity but I’ll take maintain opinion until I look into it further. Good article , thanks and we wish more! Added to FeedBurner as effectively

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.