27 Niedziela Zwykła – 6 X 2019

1. Rozpoczęliśmy popołudniowe dyżury w konfesjonale. O 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia. Zakończenie nabożeństwem różańcowym o 17.30, na które serdecznie zapraszamy czcicieli Matki Bożej.

2. Poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

3. Po wakacyjnej przerwie wznawiamy działanie naszego Duszpasterstwa Akademickiego DA Karmel. Zapraszamy młodzież, która pragnie pogłębiać swoja wiarę oraz doświadczyć wspólnoty na pierwsze spotkanie formacyjne w najbliższy wtorek, 8 października. Rozpoczynamy adoracją Najświętszego Sakramentu w podziemiach duszpasterskich o 19.00. Szczegóły na ulotkach rozłożonych przy wyjściu z Kościoła.

4. Przy naszym klasztorze działa wspólnota Kuźnia Miłości, która jest dedykowana dla młodych małżeństw, pragnących w oparciu o duchowość karmelitańską, na co dzień budować swoją relacje z Chrystusem. Najbliższe spotkanie odbędzie się w przyszłą niedzielę (13.X) o godzinie 16.00 w podziemiach duszpasterstwa.

5. Zbliża się listopad, miesiąc poświęcony modlitwie za zmarłych. Przyjmujemy już wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach, codziennie (przez cały listopad) będzie odprawiana Msza św. oraz będzie odmawiany różaniec. Kartki z imionami bliskich zmarłych można składać na furcie klasztornej lub w zakrystii. Serdecznie dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary, które możemy przeznaczyć na utrzymanie naszego klasztoru i kościoła.

[divider height=”30″]

One comment

  1. I am sorting out relevant information about gate io recently, and I saw your article, and your creative ideas are of great help to me. However, I have doubts about some creative issues, can you answer them for me? I will continue to pay attention to your reply. Thanks.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.