29 Niedziela Zwykła – 20 X 2019

1. Dzisiaj rozpoczął się tydzień modlitw za Misje. Prośmy Pana Boga o potrzebne łaski dla wszystkich misjonarek i misjonarzy, w sposób szczególny módlmy się za naszych Współbraci pracujących w Burundi i Rwandzie.

2. We wtorek wspomnienie świętego Jana Pawła II, papieża.

3. W sobotę, 26 października zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji misji i misjonarzy karmelitańskich oraz modlitwę różańcową o godz. 17.15 w intencji misji.

4. W przyszłą niedzielę, 27 października o godz. 11.00 zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za opiekę Bożą nad Panem Prezydentem dr Andrzejem Dudą wraz z prośbą o mądrość i siłę dla niego w sprawowaniu Urzędu przez wstawiennictwo św. Józefa.

5. Zbliża się listopad, miesiąc poświęcony modlitwie za zmarłych. Przyjmujemy już wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach, codziennie (przez cały listopad) będzie odprawiana Msza św. o 7.30 oraz będzie odmawiany różaniec. Kartki z imionami bliskich zmarłych można składać na furcie klasztornej lub w zakrystii. Serdecznie dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary, które możemy przeznaczyć na utrzymanie naszego klasztoru i kościoła.

[divider height=”30″]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.