3 Niedziela Adwentu – 15 XII 2019

1. W dni powszednie Adwentu zapraszamy do udziału w Roratach o godz. 6.30.

2. Dzisiaj (15.12) w naszym kościele po Mszy świętej o godzinie 18.00 Chór z naszego karmelitańskiego duszpasterstwa akademickiego wykona Akatyst ku czci Bogarodzicy. Skorzystajmy z tego by wspólnie w modlitewnym klimacie jeszcze piękniej przeżyć czas oczekiwania na Mesjasza.

3. Serdecznie zapraszamy  wszystkich studentów na akademickie rekolekcje adwentowe, które odbędą się w naszym kościele od poniedziałku do środy o godzinie 20.00. Szczegóły na plakacie przy wyjściu z kościoła.

4. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia serdecznie zachęcamy do spowiedzi. Spowiadamy od środy do soboty od 14.00 do 18.30, a w niedzielę podczas Mszy św.

5. Na furcie klasztornej, można nabyć opłatki na wigilijny stół, oraz świece „Caritas”. W pozostałe dni tygodnia opłatki i świece są do nabycia w naszej księgarni.

6. Centrum Kultury Duchowej „COMMUNIO CRUCIS” im. Św. Edyty Stein zaprasza na spotkanie opłatkowe i wykład o. dr Piotra Nyka OCD pt.“Obrazy Kościoła w teologii współczesnej”. Spotkanie odbędzie się dzisiaj (12) o godz. 18.00 w auli Karmelitańskiego Instytutu Duchowości i jak zwykle poprzedzi je Msza św. o godz. 17.00.

[divider height=”30″]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.