3 Niedziela Adwentu – 17 XII 2017

1. W dni powszednie Adwentu, zapraszamy do udziału w Roratach, które w naszym kościele są odprawiane o godz. 6.30.

2. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia serdecznie zachęcamy do spowiedzi. Spowiadamy od poniedziałku do soboty od 6.30 do 18.30, a w Wigilię od 6.30 do 14.00. W Boże Narodzenie, nie będziemy spowiadać.

3. Dzisiaj (w niedzielę) w naszym kościele po Mszy Świętej o godzinie 18.00 Chór z naszego karmelitańskiego duszpasterstwa akademickiego  wykona  Akatyst ku czci Bogarodzicy. Skorzystajmy z tego by wspólnie w modlitewnym klimacie jeszcze piękniej przeżyć czas oczekiwania na Mesjasza.

4. 22 grudnia udamy się z posługą sakramentalną do chorych. Informacje i adresy chorych można zgłaszać do najbliższego czwartku /tj. do 21 grudnia/ na furcie klasztornej.

5. 24 grudnia, w niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 18.00 oraz w Boże Narodzenie 25 grudnia o godz. 6.30

6. W zakrystii lub na furcie klasztornej, można nabyć opłatki na wigilijny stół, oraz świece „Caritas”. W pozostałe dni tygodnia opłatki i świece są do nabycia w naszej księgarni.

7. Centrum Kultury Duchowej „COMMUNIO CRUCIS” im. Św. Edyty Stein zapraszana spotkanie opłatkowe i wykład Krzysztofa Ożoga historyka mediewisty UJ pt. „Zmagania Polaków o niepodległość motywowane wiarą”. Spotkanie odbędzie się dzisiaj (17 grudnia) o godz. 18.00 w auli Karmelitańskiego Instytutu Duchowości przy ul. Rakowickiej 18a i jak zwykle poprzedzi je Msza św. o godz. 17.00.

[divider height=”30″]

2 komentarze

  1. Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

  2. I am a student of BAK College. The recent paper competition gave me a lot of headaches, and I checked a lot of information. Finally, after reading your article, it suddenly dawned on me that I can still have such an idea. grateful. But I still have some questions, hope you can help me.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.