3 Niedziela Wielkanocna – 5 V 2019

1. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane w naszym kościele codziennie o godz. 17.30.

2. W poniedziałek święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba; w środę, 8 maja przypada uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski. W przyszłą niedzielę o godzinie 9.00 wyruszy tradycyjna procesja św. Stanisława z Wawelu na Skałkę.

3. Karmelitański Instytut Duchowości zaprasza od 9 do 10 maja 2019 na XXII DNI DUCHOWOŚCI pod hasłem: Słowo Boże w duchowości Karmelu. Więcej informacji w gablocie przed kościołem.

4. Andrzej Wójcik zaprasza na spotkanie z bł. Michałem Giedroyciem w dniu 10 maja do kościoła św. Marka Ewangelisty w Krakowie przy ul. św. Marka 10. Eucharystia o godz. 18.30 z błogosławieństwem relikwiami Błogosławionego

5. W najnowszym numerze „Głosu Karmelu” znajdziemy odpowiedź na pytanie, jak zaprzyjaźnić się z Jezusem i jak wiele szczęścia daję ta przyjaźń w niełatwej codzienności. Odwiedzimy wspólnoty karmelitańskie na Słowacji i zatrzymamy się na chwilę w wyjątkowym sanktuarium Dzieciątka Jezus we Francji. Polecamy wywiad z Małgosią i Mirosławem, którzy w trudnych okolicznościach życia zaufali Jezusowi i nie zawiedli się na tym Prawdziwym Przyjacielu. Można go nabyć zakrystii, a w ciągu tygodnia w księgarni.

[divider height=”30″]

One comment

  1. Very nice post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I’ve really enjoyed browsing your blog posts. In any case I’ll be subscribing to your feed and I hope you write again soon!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.