3 Niedziela Zwykła – 21 I 2018

1. W środę, 24 stycznia serdecznie zapraszamy na drugi dzień Wielkiej Nowenny przed uroczystością św. Józefa, Patrona miasta Krakowa.

2. W środę przypada wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła; w czwartek święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła; w piątek wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

3. W sobotę, 27 stycznia zapraszamy na Msze Św. o godz. 18.00 w intencji misji i misjonarzy karmelitańskich oraz modlitwę różańcową po Mszy św. w intencji misji.

4. Centrum Kultury Duchowej „COMMUNIO CRUCIS” im. Św. Edyty Stein zaprasza na prapremierę filmu w reżyserii Bogusławy Stanowskiej-Cichoń Oto człowiek (zrealizowanego na Rok Albertyński). Spotkanie odbędzie się 28 stycznia o godz. 18.00 w auli Karmelitańskiego Instytutu Duchowości przy ul. Rakowickiej 18a i jak zwykle poprzedzi je Msza św. o godz. 17.00.

5. Serdecznie dziękujmy za ostatnią składkę 2600 zł. W sumie zebraliśmy 14 050 zł na remont organów kościelnych. Serdeczne Bóg zapłać.

6. 28 kwietnia Sł. B. Hanna Chrzanowska zostanie ogłoszona błogosławioną. W niedzielę 28 stycznia o godz. 18.00 w kościele św. Mikołaja przy ul. Kopernika 9 będzie sprawowana Msza św. przez ks. bpa Jana Zająca. Po Mszy św. zostanie wygłoszone świadectwo o przyszłej błogosławionej.

[divider height=”30″]

One comment

  1. Reading your article helped me a lot, but I still had some doubts at the time, could I ask you for advice? Thanks.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.