31 Niedziela Zwykła – 3 XI 2019

1. Miesiąc listopad jest poświęcony szczególnej pamięci i modlitwie za zmarłych. Za zmarłych polecanych w wypominkach odprawiana jest w naszym kościele Msza św. w dni powszednie o godz. 7.30, w niedzielę o godz. 6.30. Różaniec za zmarłych codziennie o godz. 17.15.

2. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa; w sobotę Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskie

3. 10 listopada mija 80. rocznicą aresztowania przez niemieckich nazistowskich okupantów 25 jezuitów w ramach działań wymierzonych  w polską inteligencję. Już dziś zapraszamy na uroczyste obchody, które odbędą się w piątek 8 listopada br. ul. Kopernika 26  O godz. 15. 30 Eucharystia pod przewodnictwem ks. kard. Stanisława Dziwisza w Bazylice NSPJ, o 16.30 odsłonięcie tablicy pamiątkowej na budynku willi Zofiówka, a następnie uroczystość poświęcona jezuitom na Auli Ignatianum.

[divider height=”30″]

One comment

  1. At the beginning, I was still puzzled. Since I read your article, I have been very impressed. It has provided a lot of innovative ideas for my thesis related to gate.io. Thank u. But I still have some doubts, can you help me? Thanks.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.