33 Niedziela Zwykła – 17 XI 2019

1. Za tydzień, w ostatnią niedzielę roku liturgicznego przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, którą Kościół podsumowuje wszystkie święta i tajemnice wiary przeżywane w ciągu całego roku. Uroczystość ta uświadamia wszystkim wierzącym, że Chrystus jest Panem i Królem całego stworzenia.

2. W środę, 20 listopada przypada wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, wielkiego patrioty, patrona Sybiraków, karmelity bosego. Dla całego Kościoła, a zwłaszcza dla Karmelitów Bosych jest to dzień wdzięczności Panu Bogu za dar życia i powołania o. Rafała naszego współbrata.

– w czwartek wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny;

– w piątek wspomnienie św. Cecylii, dziewicy; patronki organistów.

3. Centrum Kultury Duchowej „COMMUNIO CRUCIS” im. Św. Edyty Stein zapraszana na wykład ….. Spotkanie odbędzie się 24 listopada o godz. 18.00 w auli Karmelitańskiego Instytutu Duchowości i jak zwykle poprzedzi je Msza św. o godz. 17.00.

[divider height=”30″]

2 komentarze

  1. I am a website designer. Recently, I am designing a website template about gate.io. The boss’s requirements are very strange, which makes me very difficult. I have consulted many websites, and later I discovered your blog, which is the style I hope to need. thank you very much. Would you allow me to use your blog style as a reference? thank you!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.