33 Niedziela Zwykła – 18 XI 2018

1. Zapraszamy na spotkanie Kuźni Miłości. Jest to wspólnota młodych małżeństw (staż do 10 lat) pragnących żyć duchowością karmelitańską w małżeństwie, działająca przy naszym klasztorze. Spotkanie odbędzie się dzisiaj (18 listopada) o godzinie 17.00 w Podziemiach Duszpasterstwa. Tematem spotkania będzie „Obraz Boga”. W programie: dzielenie się słowem Bożym, konferencja.

2. W najbliższy poniedziałek odbędzie się spotkanie Mężczyzn Karmelu. Jest to propozycja skierowana do mężczyzn w wieku od dwudziestego do trzydziestego piątego roku życia,  pragnących żyć na co dzień duchowością karmelitańską. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 00 Mszą Świętą w Podziemiach Duszpasterstwa. Tematem konferencji będzie pierwszy krok męskiej inicjacji: Życie jest ciężkie.

3. W sobotę, 24 listopada zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji misji i misjonarzy karmelitańskich oraz modlitwę różańcową o godz. 15 w intencji misji. Po Mszy św. spotkanie w sali św. Anny sympatyków misji.

4. We wtorek, 20 listopada przypada wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, wielkiego patrioty, patrona Sybiraków, karmelity bosego. Dla całego Kościoła, a zwłaszcza dla Karmelitów Bosych jest to dzień wdzięczności Panu Bogu za dar życia i powołania o. Rafała naszego współbrata.


  • w środę wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny;
  • w czwartek wspomnienie św. Cecylii, dziewicy; patronki organistów;
  • w sobotę wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.

[divider height=”30″]

2 komentarze

  1. I have read your article carefully and I agree with you very much. So, do you allow me to do this? I want to share your article link to my website: gate io

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.