4 Niedziela Adwentu – 22 XII 2019

1. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia serdecznie zachęcamy do spowiedzi. Spowiadamy w poniedziałek od 6.15 do 18.30, a w Wigilię od 6.15 do 14.00. W Boże Narodzenie, nie będziemy spowiadać.

2. Zasiadając z najbliższymi do wieczerzy wigilijnej, zadbajmy o jej tradycyjną i chrześcijańską oprawę. Niech temu wydarzeniu towarzyszy wspólna modlitwa, lektura fragmentu Pisma świętego o narodzeniu Zbawiciela, łamanie się opłatkiem, wspólne kolędowanie. We Wigilię w naszym kościele nie będzie Mszy św. o godz. 18.00.

3. Zapraszamy do udziału w Pasterce o północy z 24 na 25 grudnia. Będzie ona sprawowana w intencji przyjaciół i dobroczyńców naszego klasztoru, oraz za wszystkich modlących się w naszej świątyni.

4. W dzień Bożego Narodzenia, pierwszą Mszę św. będziemy sprawować o godz. 8.00, w tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 6.30. W czasie Świąt furta klasztorna będzie nieczynna.

5. W pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia o 17.30 serdecznie zapraszamy na wspólne kolędowanie przy żłóbku.

6. W czwartek przypada święto św. Szczepana, pierwszego męczennika: Msze święte odprawione zostaną według porządku niedzielnego;

  • – w piątek  przypada święto św. Jana, apostoła i ewangelisty;
  • – w sobotę przypada święto Świętych Młodzianków, męczenników;

7. W sobotę, 28 grudnia zapraszamy na Msze Św. o godz. 18.00 w intencji misji i misjonarzy karmelitańskich oraz modlitwę różańcową o 17.15 w intencji misji.

8. W okresie świątecznym do 6 stycznia nie będzie spowiedzi od 15.00. Spowiadamy tylko podczas Mszy św.

[divider height=”30″]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.