4 Niedziela Wielkanocna – 22 IV 2018

1. Dziś w Niedzielę Dobrego Pasterza przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego oraz rozpoczęcie tygodnia modlitw w tej intencji. Prosimy o modlitwę w intencji powołań do naszego zakonu Karmelitów Bosych, szczególnie do naszej Krakowskiej Prowincji – tak z Polski, jak i z Ukrainy, Słowacji oraz Rwandy i Burundi.

2. We poniedziałek, 23 kwietnia przypada uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski; w środę wtorek święto św. Marka, Ewangelisty.

3. W sobotę, 28 kwietnia zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji misji i misjonarzy karmelitańskich oraz modlitwę różańcową o godz. 17.15 w intencji misji.

4. Uroczystość beatyfikacji Sługi Bożej Hanny Chrzanowskiej odbędzie się w sobotę 28 kwietnia 2018 roku, Bazylika Miłosierdzia Bożego w Krakowie – Łagiewnikach. Uroczystość rozpocznie się o godz. 10.00. Msza św. dziękczynna za dar beatyfikacji, pod przewodnictwem abpa Marka Jędraszewskiego metropolity krakowskiego, odbędzie się w niedzielę 29 kwietnia o godz. 9.30 w kościele św. Mikołaja w Krakowie przy ul. Kopernika 9.

[divider height=”30″]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.