4 Niedziela Wielkiego Postu – 11 III 2018

1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w naszym kościele odprawiane jest w poniedziałek, środę, czwartek i piątek po Mszy św. wieczornej. We wtorek zapraszamy na Adorację Krzyża do naszego kościoła. Adoracja rozpocznie się o godzinie 19.00 konferencją pod tytułem: Co ty robisz w tej grocie – życie  Eliasza – nasza życie. Następnie po konferencji nastąpi adoracja Krzyża, która potrwa do godziny 20.20.

2. W środę, 14 marca serdecznie zapraszamy na dziewiąty dzień Wielkiej Nowenny przed uroczystością św. Józefa, Patrona miasta Krakowa.

3. Na furcie klasztornej przyjmujemy intencje na Mszę św. zbiorową do św. Józefa, która zostanie odprawiona Uroczystość św. Józefa 19 marca o godz. 18.00.

4. W przyszłą niedzielę  18 marca  siostry karmelitanki Dzieciątka Jezus z Mielca przeprowadzą po Mszy św.  kwestę do puszek przy kościele na rozbudowę prowadzonego przez nie katolickiego przedszkola. Może to być forma jałmużny wielkopostnej.

5. 19 marca o godz. 18.00 będzie poświęcenie organów i koncert organowy po mszy św.

6. W naszej księgarni  są do nabycia w dużym wyborze modlitewniki i książki związane z tematyką okresu Wielkiego Postu – zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci; również modlitewniki z trwającą właśnie nowenną do św. Józefa. Zachęcamy również do czytania prasy katolickiej, która jest dostępna w księgarni a przed zbliżającą się Niedzielą Palmową  są  już piękne tradycyjne palmy. Polecamy jak co roku Baranki Wielkanocne Caritas  dostępne w ramach akcji: Podziel się wielkanocną radością a celem tej szczytnej akcji jest  pomoc osobom starszym, chorym i niepełnosprawnym.

[divider height=”30″]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.