4 Niedziela Wielkiego Postu – 31 III 2019

1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w naszym kościele odprawiane jest w poniedziałek, środę, czwartek i piątek po Mszy św. wieczornej. We wtorek zapraszamy na Adorację Krzyża. We wtorek zapraszamy na Adorację Krzyża. Rozpocznie się o godzinie 19.00 i potrwa do godziny 20.20. W tym tygodniu poznamy postać Marii Magdaleny. Adoracje poprowadzą klerycy z naszego seminarium i duszpasterstwo akademickie DA Karmel. W przerwie między Mszą św. o 18.00 a rozpoczęciem Adoracji, będzie można napić się ciepłej herbaty w sali św. Anny.

2. Centrum Kultury Duchowej „COMMUNIO CRUCIS” im. Św. Edyty Stein zaprasza na wykład senatora Zbigniewa Cichonia „Prawo rodziców do wychowania dzieci zgodnie z ich przekonaniami” dzisiaj o godz. 18.00 w auli Karmelitańskiego Instytutu Duchowości przy ul. Rakowickiej 18a. Jak zwykle poprzedzi je Msza św. o godz. 17.00.

3. Duszpasterstwo Powołań organizuje dzisiaj kiermasz lektury duchowej i przedmiotów religijnych. Na stoisku przed kościołem można nabyć książki z zakresu życia duchowego i literatury polskiej, nowe i używane. Ofiara jest dobrowolna. Zebrane fundusze będą przeznaczone na Karmelitańskie Dni Młodych, które odbędą się pod koniec lipca przy naszym klasztorze w Czernej. Serdecznie zapraszamy do wsparcia dzieła.

4. W bieżącym numerze Tygodnika Katolickiego „Niedziela” ukazał się artykuł o ostatnim koncercie w ramach naszego festiwalu „Karmelitańskie Spotkania z Muzyką Organową”. Gazeta jest do nabycia na stoisku przed kościołem lub w zakrystii.

[divider height=”30″]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.