4 Niedziela Zwykła – 28 I 2018

1. W środę, 31 stycznia serdecznie zapraszamy na trzeci dzień Wielkiej Nowenny przed uroczystością św. Józefa Patrona miasta Krakowa.

2. W środę przypada wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera, patrona wychowawców; w sobotę wspomnienie św. Błażeja.

3. W piątek, 2 lutego przypada – Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. w naszym kościele będą odprawiane jak w dzień powszedni. Dodatkowa Msza święta o godz. 11.00. W czasie każdej Mszy świętej będzie poświęcenie gromnicświec, będących symbolem mocy Bożej i Światła, którym jest sam Jezus Chrystus.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 8.00, a zakończy o 17.45 nabożeństwem ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu udamy się z posługą sakramentalną do chorych. Informacje i adresy chorych można zgłaszać do czwartku /tj. do 1 lutego/ na furcie klasztornej.

5. Centrum Kultury Duchowej „COMMUNIO CRUCIS” im. Św. Edyty Stein zaprasza na prapremierę filmu w reżyserii Bogusławy Stanowskiej-Cichoń Oto człowiek (zrealizowanego na Rok Albertyński). Spotkanie odbędzie się dzisiaj (28 stycznia) o godz. 18.00 w auli Karmelitańskiego Instytutu Duchowości przy ul. Rakowickiej 18 a i jak zwykle poprzedzi je Msza św. o godz. 17.00.

6. Od 1 lutego 2018 rozpocznie się rekrutacja do Przedszkola nr 2 Sióstr Miłosierdzia przy ul. Warszawskiej 6 w Krakowie. Zainteresowanych rodziców zapraszamy do kontaktu z przedszkolem. Szczegóły na plakacie przed kościołem.

[divider height=”30″]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.