7 Niedziela Zwykła A – 23 lutego 2020

1. W środę, 26 lutego serdecznie zapraszamy na szósty dzień Nowenny przed uroczystością św. Józefa, Patrona miasta Krakowa.

2. Również najbliższą środę przypada Popielec. Od posypania głów popiołem rozpoczynamy Wielki Post, czterdziestodniową wędrówkę osobistej pokuty i nawrócenia. Msze Święte w tym dniu będą sprawowane jak w dzień powszedni. Dodatkowa o godz. 11.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły.

3. W sobotę, 29 lutego zapraszamy na Msze Św. o godz. 18.00 w intencji misji i misjonarzy karmelitańskich oraz modlitwę różańcową o 17.15 w intencji misji.

4. Wszystkich pragnących pogłębienia życia religijnego serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach wielkopostnych. Nauki rekolekcyjne będą głoszone na wszystkich Mszach Świętych przez trzy kolejne niedziele. Początek rekolekcji w pierwszą niedzielę Wielkiego Postu 1 marca. Tematem tegorocznych rekolekcji będzie Eucharystia źródłem życia. Rekolekcje wygłosi O. Stanisław Fudala, który będzie także głosił nauki pasyjne na Gorzkich Żalach.

5. Abp Marek Jędraszewski metropolita krakowski wyznaczył na okres Wielkiego Postu 40 kościołów stacyjnych w naszej archidiecezji. Jednym z nich jest kościół sióstr Karmelitanek Bosych przy ul. Kopernika 44. Siostry serdecznie zapraszają do wspólnej modlitwy w czasie uroczystej Eucharystii sprawowanej przez ks. bpa Jana Zająca w piątek 28 lutego o godz. 19.30.

6. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 w Krakowie ul. Topolowa 22 przyjmuje zapisy do kl. I i Oddziału Przedszkolnego na rok szkolny 2020/2021 codziennie w godzinach 7:00-14:30. Jednocześnie Dyrekcja Szkoły zaprasza na Dzień Otwarty w dniu 03.2020 r. o godz. 17.00.

[divider height=”30″]

16 komentarzy

  1. Golpour S, Rafie N, Safavi SM, Miraghajani M reddit priligy PubMed A case of recurrent gastric cancer with peritoneal dissemination successfully treated over 1 year 8 months with combined chemotherapy of paclitaxel and TS 1

  2. Brain metastases present a particularly difficult therapeutic target due to the sanctuary status of the brain, with resulting inability of most chemotherapeutic agents to effectively eliminate cancer cells in the brain parenchyma does lasix lower potassium Tsai, JH Yang, J 2013

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.