Msza św. w rycie syro-malabarskim

Dnia 15 marca po godz. 19.30 zostanie odprawiona Msza święta w rycie syro-malabarskim dla naszych braci i sióstr z Indii, którzy mieszkają i pracują w Krakowie.

Ogłoszenia na 10 marca

1. 19 marca, w uroczystość św. Józefa, Patrona i Obrońcy Miasta Krakowa, sumie odpustowej o godz. 18.00 przewodniczył będzie ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski. Po Mszy Świętej, ok. godz. 19.30 odbędzie się koncert w ramach „Karmelitańskich Spotkań

Karmelitańskie Spotkania z Muzyką Organową

We wtorek, 19 marca odbędzie się koncert w ramach „Karmelitańskich Spotkań z Muzyką Organową”. Wystąpi organista Patryk Podwojski. Wydarzenie towarzyszyć będzie obchodom uroczystości patronalnej w Sanktuarium św. Józefa, Obrońcy Miasta Krakowa.

Msza Święta w języku ukraińskim

W niedzielę, 10 marca o godz. 15.00 o. Rafał Myszkowski odprawi Mszę Świętą w języku ukraińskim. Prosimy o poinformowanie o tej Mszy wiernych pochodzących z Ukrainy.

TRANSMISJA NA ŻYWO

WAŻNE INFORMACJE


Wasze ofiary pozwalają nam utrzymać kościół i klasztor. Dziękujemy za każdy grosz. Darowiznę na wybrany cel możesz złożyć za pomocą przelewu na konto remontowe z dopiskiem lub modułu poniżej.

DOTACJA