Niedziela Chrystusa Króla – 26 XI 2017

1. Dzisiaj, przypada Święto Patronalne Zgromadzenia Sióstr Jadwiżanek. Naszej Siostrze Zakrystiance, z tego Zgromadzenia składamy serdeczne życzenia i prosimy Chrystusa Króla o wszelkie dary i łaski dla niej.

2. Za tydzień rozpoczyna się Jest to czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Już dzisiaj zapraszamy do udziału we Mszy świętej Roratniej, która będzie sprawowana rano o godz. 6.30 we wszystkie powszednie dni Adwentu.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 8.00, a zakończy o 17.50. W tym dniu udamy się z posługą sakramentalną do chorych. Informacje i adresy chorych można zgłaszać do najbliższego czwartku /tj. do 30 listopada/ na furcie klasztornej.

4. W czwartek przypada święto św. Andrzeja Apostoła.

5. Serdecznie dziękujmy za składkę 3750 zł na remont organów kościelnych. Bóg zapłać.

6. Dzisiaj w kruchcie kwestuje hospicjum św. Łazarza.

7. W przyszłą niedzielę, 3 grudnia, Duszpasterstwo Powołań organizuje kiermasz lektury duchowej. Na stoisku przed kościołem będzie można nabyć za kilka złotych ciekawe książki z zakresu życia duchowego, nowe i używane. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na Duszpasterstwo Powołań. Serdecznie zapraszamy do wsparcia dzieła.

[divider height=”30″]

One comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.