Niedziela Chrztu Pańskiego – 13 I 2019

1. Dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego. Kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia, a rozpoczyna czas zwykły, w którym dzięki Słowu Bożemu, liturgii niedzieli oraz dni powszednich, możemy poznawać Jezusa głoszącego Królestwo Boże.

2. Od najbliższej środy, 16 stycznia rozpoczynamy Mszą św. o 18.00 9-tygodniową Nowennę przed uroczystością św. Józefa Patrona miasta Krakowa.

3. Serdecznie zapraszamy wszystkich na misyjne spotkanie opłatkowew sobotę, 19 stycznia, które rozpocznie się Mszą św. o godzinie 14.30. Po niej odbędzie się opłatek misyjny w sali św. Anny.

4. W sobotę, 19 stycznia po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na koncert muzyki chóralnej i organowej w naszym kościele. Wystąpi Chór Kameralny ELIM Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego pod dyrekcją Katarzyny Śmiałkowskiej wraz z naszym organistą Tomaszem Soczkiem. Szczegóły na plakatach.

5. Zachęcamy do lektury ostatniego numeru „Głosu Karmelu”. Można go nabyć przy wejściu do kościoła lub zakrystii, a w ciągu tygodnia w księgarni.

[divider height=”30″]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.