Niedziela Miłosierdzia Bożego – 28 IV 2019

1. We wtorek, 30 kwietnia przypada przesunięta z 23 kwietnia Uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

2. Nabożeństwa majowe będą odprawiane w naszym kościele codziennie o godz. 17.30. Rozpoczynają się 1 maja w środę.

3. Od 1 do 3 maja nie będzie wystawienia najświętszego Sakramentu i popołudniowego dyżuru spowiedzi.

4. W czwartek wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła. W piątek, 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. W naszym kościele Msze św. jak w niedzielę. W sobotę będziemy obchodzić święto św. Floriana męczennika, patrona miasta Krakowa.

5. Wyjątkowo w sobotę 4 maja udamy się z posługą sakramentalną do chorych. Informacje i adresy chorych można zgłaszać do piątku /tj. do 3 maja/ na furcie klasztornej.

6. Zachęcamy do lektury ostatniego numeru „Głosu Karmelu”. Można go nabyć przy wejściu do kościoła lub zakrystii, a w ciągu tygodnia w księgarni.

7. Dzisiaj (28 kwietnia) w Niedzielę Miłosierdzia o godzinie 19.00 odbędzie się w naszym kościele kolejny koncert w ramach festiwalu „Karmelitańskie Spotkania z Muzyką Organową”. Wystąpi znakomity czeski organista Pavel Svoboda z Pragi. Wstęp jest wolny, po koncercie odbędzie się spotkanie z Artystą w sali św. Anny. Szczegóły na plakatach.

 

[divider height=”30″]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.