Niedziela Palmowa – 14 IV 2019

1. W trosce o głębokie, wypływające z wiary przygotowanie się do Świąt Wielkanocnych zachęcamy wszystkich do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania. We Wielkim Tygodniu spowiadamy od poniedziałku do piątku od 6.30 do 18.30, a w sobotę od 6.30 do 16.30.

2. We wtorek zapraszamy na Adorację Krzyża do naszego kościoła. Adoracja rozpocznie się o godzinie 19.00 konferencją o Matce Bożej. Następnie po konferencji nastąpi adoracja Krzyża, która potrwa do godziny 20.20.

3. Święte Triduum Paschalne rozpoczyna Msza św. Wieczerzy Pańskiej w Wielki Czwartek o godz. 18.00. Adoracja Jezusa Eucharystycznego w tzw. „ciemnicy” będzie trwała do godz. 22.00.

4. W Wielki Piątek Ciemna Jutrznia o godz. 7.00. Droga Krzyżowa o godz. 15.00. Liturgia na Cześć Męki Pańskiej rozpocznie się o godz. 18.00. Adoracja Jezusa Eucharystycznego umęczonego dla nas i złożonego do grobu będzie trwała do godz. 24.00. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły.

5. W Wielką Sobotę adoracja Jezusa Eucharystycznego od godz. 6.00; Ciemna Jutrznia o godz. 7.00. Święcenie pokarmów od godz. 8.00 do 17.00 w sali św. Anny. Zgodnie z naszą polską tradycją zachęcamy do wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych, aż do Wigilii Paschalnej. O godz. 20.00 w Wielką Sobotę rozpoczniemy celebrację Wigilii Paschalnej a zakończymy procesją obwieszczającą Zwycięstwo Chrystusa nad złem i śmiercią i wejdziemy w uroczysty obchód Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, które są najważniejszym wydarzeniem naszej wiary. Prosimy przynieść ze sobą świece.

6. W Wielką Niedzielę Msze święte w naszym kościele będą odprawiane o godz.:  8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 18.00.

7. W Wielka Sobotę przy okazji święceń pokarmów Stowarzyszenie Charytatywne św. Rafała Kalinowskiego będzie zbierać produkty spożywcze do wystawionego kosza.

8. Wczoraj, 13 kwietnia 2019 r. zmarł w 92 roku życia i 70 r. profesji zakonnej śp o. Sebastian od Dzieciątka Jezus (Zygmunt Ruszczycki) karmelita bosy z naszej wspólnoty zakonnej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen.

[divider height=”30″]

81 komentarzy

 1. Severe forms of concealed penis without hypospadias Surgical strategies generic cialis 5mg The medications you re taking now ED medications can interact or interfere with other important prescriptions you re taking, including nitrates for angina

 2. Pingback: 3time-honoured
 3. what is the best custom essay writing service
  [url=”https://bestcampusessays.com”]essay writing services for cheap[/url]
  best essay writing service reviews

 4. mba essay review service
  [url=”https://buyacademicessay.com”]i need help with my college essay[/url]
  cheap essay writing service

 5. college essay editing service
  [url=”https://cheapessaywritingservice1.com”]buy essays online reviews[/url]
  write my essay for me

 6. custom writing essay service
  [url=”https://customessaywwriting.com”]essay writing service scams[/url]
  i need help writing my essay

 7. [url=https://metformin.pro/#]metformin without prescription[/url] metformin 600 mg

 8. [url=https://zithromaxpills.store/#]where can i buy zithromax capsules[/url] zithromax online paypal

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.