Niedziela Trójcy Przenajświętszej – 16 VI 2019

1. Zapraszamy nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.30.

2. W czwartek, 20 czerwca przypada Uroczystość Bożego Ciała. Porządek Mszy św. w jak w niedzielę. Procesja Eucharystyczna będzie zorganizowana przez parafię św. Mikołaja. Rozpocznie się w kościele parafialnym św. Mikołaja Mszą św. o godz. 15.00. Po Eucharystii udamy się do kościoła Niepokalanego Poczęcia NMP XX. Misjonarzy, następnie do kościoła SS. Karmelitanek Bosych, skąd ulicą Kopernika wrócimy do kościoła parafialnego, zatrzymując się przy Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa OO. Jezuitów.

3. Świecki Zakon Karmelitański zaprasza na coroczną, ogólnopolską pielgrzymkę do szczątek doczesnych w Stryszawie-Siwcówce Sługi Bożej – Kunegundy Siwiec, świeckiej karmelitanki. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę 22 czerwca. Wyjazd spod tutejszego kościoła – o godz. 7.45. Powrót ze Stryszawy-Siwcówki godz. 18.00. Koszt 35 zł. Należy zabrać prowiant i niezbędne rzeczy. Zapisy na furcie klasztornej.

4. CENTRUM KULTURY DUCHOWEJ „COMMUNIO CRUCIS” IM. ŚW. EDYTY STEIN zaprasza na wykład Pana senatora Zbigniewa Cichonia pt.: Obraza uczyć religijnych. Spotkanie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.00 w auli Karmelitańskiego Instytutu Duchowości i jak zawsze poprzedzi je Msza św. o godz. 17.00.

[divider height=”30″]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.