Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego – 2 VI 2019

1. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.30.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 8.00 a zakończy o nabożeństwem czerwcowym. W tym dniu udamy się z posługą sakramentalną do chorych. Informacje i adresy chorych można zgłaszać do czwartku /tj. do 6 czerwca / na furcie klasztornej.

3. W sobotę, 8 czerwca w Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego serdecznie zapraszamy do naszego kościoła na wspólne modlitewne czuwanie, które rozpocznie się Eucharystią o godzinie 18.00, a zakończy o 21.30. Szczegóły zamieszczone są na plakacie w gablocie przed kościołem. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. Arcybiskup Marek Jędraszewski serdecznie zapraszana uroczystą, dziękczynną Mszę św.  za beatyfikację Michała Giedroycia. Będzie  sprawowana przez  biskupów Polski i Litwy w  sobotę, 8 czerwca o godz. 11.00 w Bazylice Mariackiej w Krakowie.

5. Świecki Zakon Karmelitański zaprasza na co roczną, ogólnopolską pielgrzymkę do szczątek doczesnych w Stryszawie-Siwcówce Sługi Bożej – Kunegundy Siwiec, świeckiej karmelitanki. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę 22 czerwca. Wyjazd spod tutejszego kościoła – o godz. 7.45. Powrót ze Stryszawy-Siwcówki godz. 18.00. Koszt 35 zł. Należy zabrać prowiant i niezbędne rzeczy. Zapisy na furcie klasztoru.

6. Gości u nas zespół muzyczny „Czeremszyna” pochodzący z Tarnopola na Ukrainie. Przez swe koncerty pomaga sierotom na Ukrainie. Po mszy św. zaśpiewa kilka pieśni. W kruchcie kościoła  można nabyć ich płyty.

[divider height=”30″]

One comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.