Niedziela Zesłania Ducha Świętego – 20 V 2018

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane w naszym kościele codziennie o godz. 17.30.

2. W poniedziałek, 21 maja przypada święto NMP Matki Kościoła, w czwartek Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, a w sobotę wspomnienie obowiązkowe św. Filipa Nereusza, prezbitera.

3. W sobotę, 26 maja zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji misji i misjonarzy karmelitańskich oraz modlitwę różańcową o godz. 15 w intencji misji.

4. Centrum Kultury Duchowej „COMMUNIO CRUCIS” im. Św. Edyty Stein zaprasza na spotkanie z red. Marzeną Florkowską autorką książki Radość dawania o bł. Hannie Chrzanowskiej. Spotkanie odbędzie się jutro (20 maja) o godz. 18.00 w auli Karmelitańskiego Instytutu Duchowości przy ul. Rakowickiej 18a i jak zwykle poprzedzi je Msza św. o godz. 17.00.

5. Również w sobotę przypada Dzień Matki. Otoczmy nasze Mamy szczerą modlitwą i życzliwością. Niech ten dzień będzie także okazją do wyrażenia wobec nich szacunku i wdzięczności.

[divider height=”30″]

2 komentarze

  1. Very nice post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I’ve really enjoyed browsing your blog posts. In any case I’ll be subscribing to your feed and I hope you write again soon!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.