Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 1 IV 2018

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam, by ta tajemnica Zmartwychwstania Pańskiego, nad którą pochylamy się  wraz z całym Kościołem, przeniknęła Was do głębi, byście świadectwem życia głosili innym tę radosną nowinę, że Pan rzeczywiście zmartwychwstał!


1. Jutro – Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. w naszym kościele odprawiane będą według porządku niedzielnego. Składka przeznaczona jest na utrzymanie naszego – Karmelitańskiego Seminarium Duchownego oraz na potrzeby Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II.

2. Od niedzieli Zmartwychwstania do niedzieli Miłosierdzia Bożego w całym Kościele trwa oktawa wielkanocna. Z tego względu w najbliższy piątek nie obowiązuje post.

3. Nowenna do Miłosierdzia Bożego będzie odmawiana o 15.00

4. We wtorek 3 kwietnia nie będzie dyżuru spowiedzi od 15.00 do 18.30.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 8.00, a zakończy o 17.45 nabożeństwem ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu udamy się z posługą sakramentalną do chorych. Informacje i adresy chorych można zgłaszać do czwartku /tj. do 5 kwietnia/ na furcie klasztornej.

6. 8 kwietnia w drugą niedzielę wielkanocną obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego.

[divider height=”30″]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.