Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 21 IV 2019

1. Jutro – Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. w naszym kościele odprawiane będą według porządku niedzielnego. Składka przeznaczona jest na utrzymanie naszego – Karmelitańskiego Seminarium Duchownego oraz na potrzeby Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II.

2. Od niedzieli Zmartwychwstania do niedzieli Miłosierdzia Bożego w całym Kościele trwa oktawa wielkanocna. Z tego względu w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3. Nowenna do Miłosierdzia Bożego będzie odmawiana o 15.00.We wtorek 23 kwietnia nie będzie dyżuru spowiedzi od 15.00 do 18.30.

4. W sobotę, 27 kwietnia zapraszamy na Msze św. o godz. 18.00 w intencji misji i misjonarzy karmelitańskich oraz modlitwę różańcową o 17.15 w intencji misji. Po Mszy św. spotkanie w sali św. Anny.

5. 28 kwietnia w drugą niedzielę wielkanocną obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego.

6. Za tydzień, 28 kwietnia w Niedzielę Miłosierdzia o godzinie 19:00 odbędzie się w naszym kościele kolejny koncert w ramach festiwalu „Karmelitańskie Spotkania z Muzyką Organową”. Wystąpi znakomity czeski organista Pavel Svoboda z Pragi. Wstęp jest wolny, po koncercie odbędzie się spotkanie z Artystą w sali św. Anny. Szczegóły na plakatach.

[divider height=”30″]

One comment

  1. I agree with your point of view, your article has given me a lot of help and benefited me a lot. Thanks. Hope you continue to write such excellent articles.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.