Ogłoszenia 10 lipca 2022

  1. Trwa nowenna przed Uroczystością Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. Zapraszamy na Mszę św. połączoną: z modlitwami kolejnego dnia nowenny i odczytaniem próśb składanych do MB Szkaplerznej, o godz. 18.00. Niech nas gromadzi przy naszej Matce wspólna modlitwa wdzięczności i ufności.
  2. Jutro, w poniedziałek, przypada święto Świętego Benedykta, opata, patrona Europy. Ułożona przez niego reguła zakonna stała się podstawą życia wielu zgromadzeń zakonnych. Jej zasadniczym rysem były słowa: „Módl się i pracuj”.
  3. W sobotę 16 VII Uroczystość MB z Góry Karmel. Msze św. w naszym sanktuarium wg porządku codziennego. Suma odpustowa o godz. 18.00. Zachęcamy do składania intencji na  Mszę św. zbiorową sprawowaną podczas sumy odpustowej. Po każdej mszy św. możliwość przyjęcia Szkaplerza Św.
  4. W sobotę 23 lipca 2022 r. organizujemy wyjazd do sanktuarium MB do Czernej na Ogólnopolskie Spotkanie Rodziny Szkaplerznej. Koszt 30 zł. Zapisy na furcie. Serdecznie zapraszamy.
  5. Spowiedź w naszym Sanktuarium od lipca do końca września, tylko podczas Mszy świętych.
  6. Zapraszamy do lektury Głosu Karmelu oraz najnowszej Książki-monografii „Klasztor na szóstym peronie”, które można nabyć na furcie klasztornej.
  7. Kontynuujemy ostatnie etapy renowacji kaplicy MB Ostrobramskiej. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie.