Ogłoszenia 13 marca

  1. W środę zapraszamy na kolejny dzień Wielkiej Nowenny przed Uroczystością świętego Józefa, Patrona i Obrońcy naszego miasta. Kazanie wygłosi ks. dziekan Paweł Gawron. Po Mszy zapraszamy szczególnie mężczyzn na Różaniec przed obrazem świętego Józefa w intencji pokoju i modlitwę w ciszy przed Najświętszym Sakramentem.
  2. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, odprawiane przed Mszą świętą wieczorną o godzinie 17:30, natomiast w niedziele Wielkiego Postu o godzinie 17:00 na Gorzkie Żale.
  3. 19 marca o godzinie 18:00 zapraszamy na Mszę świętą pod przewodnictwem ks. bpa Roberta Chrząszcza z okazji uroczystości św. Józefa oraz pierwszej rocznicy ustanowienia w naszej świątyni sanktuarium św. Józefa, Obrońcy Miasta Krakowa. To okazja do modlitwy za nasze miasto, które w tym trudnym czasie wojny na wschodzie jest schronieniem dla wielu uchodźców. Dzień wcześniej, Mszę świętą wigilijną odprawi o. Piotr Jackowski, prowincjał Krakowskiej Prowincji Zakonu Karmelitów Bosych.
  4. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 w Krakowie przy ulicy Topolowej 22 przyjmuje zapisy do klasy pierwszej i Oddziału Przedszkolnego na rok szkolny 2022/2023. Jednocześnie dyrekcja szkoły zaprasza na dzień otwarty w dniu 16 marca w godzinach 16:30-18:00, podczas którego można będzie poznać szkołę i porozmawiać z nauczycielami.