Ogłoszenia 17 lipca 2022

  1. Dziękujemy za liczny udział w nowennie i uroczystości ku czci Matki Bożej Szkaplerznej.
  2. W tym tygodniu patronują nam: w piątek 22 lipca – św. Maria Magdalena, nazywana Apostołką Apostołów, zaniosła im radosną wieść o zmartwychwstaniu, jedna z kobiet towarzyszących Jezusowi i apostołom, uwolniona przez Pana z mocy złych duchów; w sobotę 23 lipca – św. Brygida (1303-1373), zakonnica, patronka Europy; w niedzielę 24 lipca – św. Kinga (1234-1292), dziewica, córka króla węgierskiego Beli IV, żona księcia Władysława Wstydliwego.
  3. W sobotę 23 lipca 2022 r. organizujemy wyjazd do sanktuarium MB do Czernej na Ogólnopolskie Spotkanie Rodziny Szkaplerznej. Koszt 30 zł. Zapisy na furcie. Serdecznie zapraszamy.
  4. Spowiedź w naszym Sanktuarium od lipca do końca września – 15 min. przed każdą Mszą św.
  5. Kaplica MB Ostrobramskiej nabiera już właściwego blasku – powrócił odnowiony Ołtarz – zachęcamy do odwiedzenia kaplicy. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie.
  6. Dziś w kruchcie kościoła można nabyć najnowszą Książkę-monografię „Klasztor na szóstym peronie”, inne książki o tematyce Maryjnej i dotyczącej św. Józefa, także  Głos Karmelu. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać!