Ogłoszenia 19 września

  1. W poniedziałek przypada wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon i Pawła Chong Hasang; we wtorek święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty, a w czwartek wspomnienie św. Pio z Pietrelciny.
  2. Rozpoczyna działalność Chór Sanktuarium św. Józefa pod kierownictwem naszego Pana Organisty. Spotkanie organizacyjne odbędzie się dziś o godz. 19:00 w sali św. Anny. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na przesłuchania zaplanowane na każdą kolejną niedzielę września, także po Mszy św. wieczornej.
  3. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie ostatniego etapu remontu nawy głównej: odrestaurowane witraże, pomalowane ściany i nowe złocenia są naszym wspólnym dobrem, które pozwoli zachować to, co najcenniejsze w naszym sanktuarium – atmosfera modlitwy i poczucie obecności Boga. Drugi projekt remontowy dotyczy kaplicy MB Ostrobramskiej, który potrwa jeszcze kilka miesięcy – szczegółowe informacje na banerze lub w na stronie rakowicka18.pl.
  4. Rozpoczynamy cykl pierwszosobotnich maryjnych czuwań. Pierwsze odbędzie się 2 października i rozpocznie się o godzinie 17:30 (w programie: różaniec, Msza święta, katecheza, modlitwa przed Najświętszym Sakramentem i Apel na zakończenie).
  5. Od poniedziałku do piątku zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę w ciszy przed Najświętszym Sakramentem, spowiedź i eucharystię. Od poniedziałku do piątku nasze grupy duszpasterskie zapraszają na modlitwę po Mszy świętej wieczornej: w poniedziałek Świecki Zakon Karmelitów Bosych, we wtorek Duszpasterstwo Akademickie, w środę Grupa Medytacyjna Kerit, w czwartek wspólnota absolwentów Karmel Plus, a w piątek wspólnota Miriam.