Ogłoszenia 20 listopada 2022

  1. Dzisiaj przypada uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Dzisiejsza niedziela jest zarazem ostatnią niedzielą roku liturgicznego. Za tydzień rozpoczniemy Adwent.
  2. W tym tygodniu wspominamy: – we wtorek 22 listopada – św. Cecylię (†III w.), dziewicę i męczennicę, patronkę muzyki kościelnej; – we czwartek 24 XI – św. Andrzeja Dung-Lac prezbitera i jego towarzyszy, męczenników wietnamskich.
  3. W listopadzie w sposób szczególny pamiętamy też o naszych zmarłych. Na furcie klasztornej można składać kartki wypominkowe z imionami zmarłych. W intencji ich zbawienia będą ofiarowane: Msze święte w niedzielę – o godz. 6.30, od poniedziałku do soboty o godz. 18.00); koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00; oraz  modlitwa różańcowa przez cały tydzień przed Mszą św. wieczorną o godz. 17:15 z wyczytywaniem imion.
  4. Wczoraj trzech naszych braci przyjęło święcenia diakonatu z rąk ks. bp Damiana Muskusa. Polecamy ich Waszym modlitwom.
  5. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań przed obrazem św. Teresy od Dzieciatka Jezus, są one odczytywane po Mszy św. o godz. 18.00 w każdy czwartek.
  6. Dobiegają końca prace renowacyjne Kaplicy Matki Boskiej Ostrobramskiej. Dziękujemy za wszelkie wsparcie.

_________________________________________________

Ogłoszenie:

W nowym roku kalendarzowym 2023, od 01stycznia w naszym sanktuarium nie będzie już w niedzielę Mszy św. o godz. 8:00; a Msza św. z godziny 9:30 będzie przesunięta na
godz. 9:00.