Ogłoszenia 21 marca

1. Dziękujemy ojcu Józefowi za wygłoszone kazania o świętym Józefie i zapraszamy do wsparcia inicjatyw naszej Delegatury na Ukrainie.

2. Nasza świątynia została ogłoszona sanktuarium świętego Józefa: od poniedziałku do piątku o godzinie 6:30 będziemy sprawować Eucharystię przy obrazie świętego Józefa, a w środy o godzinie 18:00 będziemy tradycyjnie polecać Mu wszystkie intencje składane przy furcie i wrzucane do skarbony przed obrazem.

4. W czwartek przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego, w którym obchodzimy Dzień Świętości Życia. Przyszła Niedziela to tzw. Niedziela Palmowa: podczas Mszy świętych poświęcimy gałązki i palmy na pamiątkę wjazdu Jezusa do Jerozolimy. Od wielkiego poniedziałku rozpoczniemy całodzienny dyżur spowiedzi, aby w sposób bezpieczny i bez pośpiechu można było przystąpić do sakramentu pokuty i pojednania.

5. W poniedziałek o godzinie 18:00 kolejne spotkanie z cyklu „Smak Karmelu”.

6. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nowym wiosenno-letnim numerem Głosu Karmelu. Liczne artykuły przybliżają nam sposób, w jaki święci karmelitańscy naśladowani Maryję w swoim życiu. W numerze ponadto obszerny artykuł na temat 50-lecia naszych misji karmelitańskich w Afryce oraz materiał poświęcony postaci nowej błogosławionej karmelitance bosej z Paragwaju, nazywanej Jaśminem Karmelu. Nowy numer jak i materiały ze świętym Józefem do nabycia po Mszy w kruchcie kościoła.