Ogłoszenia 23 maja

1. W poniedziałek przypada święto NMP Matki Kościoła, we wtorek wspomnienie świętej Marii Magdaleny de Pazzi, w środę wspomnienie świętego Filipa Nereusza, w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W ostatnią sobotę miesiąca jak zwykle różaniec i Msza święta za misje i misjonarzy karmelitańskich: początek o godzinie 17:15. W przyszłą niedzielę wypada Uroczystość Trójcy Świętej, którą kończy się w naszej diecezji okres Komunii Świętej Wielkanocnej, dlatego zachęcamy do spowiedzi w naszym sanktuarium, aby z oczyszczonym sercem zaprosić w tym czasie Jezusa do swojego życia.

2. W przyszłą niedzielę 30 maja o godz. 19:00 zapraszamy na koncert chóralno-organowy w wykonaniu chóru „Insieme” pod dyrekcją Moniki Bachowskiej i organisty Igora Sikorskiego. W programie znajdą się utwory o tematyce sakralnej. Wstęp jest wolny, szczegóły na plakacie przed kościołem.

3. Przyszłoroczną edycję naszego cyklu koncertów „Karmelitańskie Spotkania z Muzyką Organową” zgłosiliśmy jako zadanie w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Zagłosować na nasz projekt można zarówno elektronicznie, jak i tradycyjnie – poprzez wypełnienie karty głosowania i wrzucenie do urny z tyłu kościoła. Dziękujemy za każdy oddany głos.