Ogłoszenia 23 października 2022

  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny, w którym będziemy otaczać modlitwą i wsparciem materialnym szczególnie tych, którzy głoszą Chrystusa na wszystkich kontynentach świata.
  1. Przeżywamy miesiąc różańcowy październik – serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. W naszym sanktuarium odmawiamy go w niedziele i dni powszednie o godz. 17.30.
  1. We piątek w liturgii czcimy świętych Apostołów Szymona i Judę Tadeusza. Jest to dzień imienin naszego O. Przeora – Tadeusza Florka oraz Tadeusza Grzesiaka – duszpasterza sanktuaryjnego. Polecamy ich Waszej modlitwie. Msza św. imieninowa odbędzie się w tym dniu o godz. 18:00.
  1. Zbliża się listopad – miesiąc, poświęcony wszystkim zmarłym. Na furcie klasztornej można składać kartki wypominkowe z imionami zmarłych. W intencji ich zbawienia będą ofiarowane Msze święte o godz. 7:30 oraz modlitwa różańcowa przed Mszą św. wieczorną o godz. 17:15 z wyczytywaniem imion.
  1. Przyszły weekend to czas, w którym wyruszymy na groby bliskich. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. W ten dzień we wtorek 1 listopada Msze św. jak w niedziele.
  1. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań przed obrazem św. Teresy od Dzieciatka Jezus, są one odczytywane po Mszy św. o godz. 18.00 w każdy czwartek.
  1. Zapraszamy w tygodniu po Mszy św. o godz. 18:00 na Adoracje NS prowadzone przez grupy duszpastersterskie.
  1. Spowiedź w naszym Sanktuarium przed każdą Mszą św. i od poniedziałku do piątku podczas adoracji NS – od 15.00 do 18.00.
  1. Dobiegają końca prace renowacyjne Kaplicy Matki Boskiej Ostrobramskiej. Dziękujemy za wszelkie wsparcie.
  1. Do nabycia na furcie nowy numer półrocznika „Głos Karmelu”.

Ważne ogłoszenie:

W nowym roku kalendarzowym 2023, od 01stycznia w naszym sanktuarium nie będzie już w niedzielę Mszy św. o godz. 8:00; a Msza św. z godziny 9:30 będzie przesunięta na godz. 9:00.