Ogłoszenia 26 czerwca 2022

  1. Przed nami ostatnie nabożeństwa czerwcowe, podczas których uwielbiamy Boże Serce. Weźmy w nich udział, potwierdzając w ten sposób naszą miłość do Boga i gotowość wynagradzania za grzechy nie tylko nasze, ale i całego świata.
  2. We środę, 29 czerwca, przypada uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Uroczystość ta jest dla chrześcijan wyjątkową okazją do odnawiania i umacniania więzi z Kościołem, który jest w Rzymie i z jego Biskupem.
  3. W pierwszą sobotę miesiąca – 2 lipca – zapraszamy na wieczorne Czuwanie I-sobotnie. Rozpoczęcie Antyfoną Salve Regina, Msza św. o godz. 18.00, konferencja, Różaniec, Adoracja NS, zakończenie o godz. 21:00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. Spowiedź w naszym Sanktuarium od lipca do końca września, tylko podczas Mszy świętych.
  5. W sobotę 23 lipca 2022 r. organizujemy wyjazd do sanktuarium MB do Czernej na Ogólnopolskie Spotkanie Rodziny Szkaplerznej. Koszt 30 zł. Zapisy na furcie. Serdecznie zapraszamy.
  6. Zapraszamy do lektury Głosu Karmelu oraz najnowszej Książki-monografii „Klasztor na szóstym peronie”, które można nabyć na furcie klasztornej.

Kontynuujemy ostatnie etapy renowacji kaplicy MB Ostrobramskiej. Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie.