Ogłoszenia 26 grudnia

  1. W poniedziałek przypada święto św. Jana Ewangelisty i Apostoła; we wtorek świętych Młodzianków Męczenników. W pierwszą sobotę miesiąca przypada tradycyjne czuwanie maryjne: w programie eucharystia, katecheza, różaniec, adoracja i Apel na zakończenie. W piątek 31 grudnia po mszy świętej wieczornej nabożeństwo na zakończenie roku, serdecznie zapraszamy.
  1. Dzisiaj wieczorem zapraszamy na koncert bożonarodzeniowy w ramach naszego cyklu „Karmelitańskie Spotkania z Muzyką Organową”. Wystąpi organista Michał Kocot. W programie zabrzmią utwory Bacha, Mozarta i Mendelssohna oraz improwizacje. Koncert ten będzie też okazją do wspólnego kolędowania. Serdecznie zapraszamy – wstęp jest wolny, szczegóły na plakacie oraz na stronie internetowej festiwalu i Sanktuarium.
  1. Zapraszamy do modlitwy przy żłobku oraz adoracji Najświętszego Sakramentu. Wszyscy, którzy nie zdążyli się pojednać przed Świętami, moją codziennie taką okazję w naszym sanktuarium przed każdą mszą świętą, a od poniedziałku do piątku od godziny 15:00 do 18:00.