Ogłoszenia 30 stycznia

  1. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Jana Bosko; w czwartek św. Błażeja; a w sobotę św. Agaty, dziewicy i męczennicy.
  2. W środą zapraszamy na kolejny dzień Wielkiej Nowenny przed Uroczystością świętego Józefa, Patrona i Obrońcy naszego miasta. W tym dniu przypada święto Ofiarowania Pańskiego i Dzień Życia Konsekrowanego, dlatego na wieczorną eucharystię, sprawowaną pod przewodnictwem o. Wacława Królikowskiego SJ, zapraszamy szczególnie osoby konsekrowane. 
  3. Pierwszy piątek miesiąca jest okazją do pojednania z Bogiem i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem: zapraszamy na spowiedź od godziny 15:00.
  4. W sobotę zapraszamy na czuwanie maryjne z okazji pierwszej soboty miesiąca:   w programie eucharystia, konferencja i modlitwa przed Najświętszym Sakramentem.
  5. Zapraszam do wzięcia udziału w Trzeciej Pielgrzymce Wynagradzającej za grzechy przeciwko życiu, która odbędzie się w sobotę 12 lutego br. Pielgrzymka zacznie się nabożeństwem wynagradzającym o godzinie 10:00 w naszym Sanktuarium, skąd przejdziemy do Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa przy ul. Saskiej 2, aby tam wziąć udział w Eucharystii. Trasa wynosi około 7 km. W duchu pokuty jej część przejdziemy w milczeniu, aby w drodze odmówić różaniec. Idziemy bez żadnych zewnętrznych znaków.
  6. Od 1 do 21 lutego trwa rekrutacja do Przedszkola nr 2 Sióstr Miłosierdzia przy ulicy Warszawskiej 6 w Krakowie. Zainteresowanych rodziców zapraszamy do kontaktu. Szczegóły na plakacie.