Ogłoszenia 31 października

  1. W poniedziałek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w tym dniu będą odprawiane według porządku niedzielnego. We wtorek przypada wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych, dodatkowa Msza święta o godzinie 11.00. W czwartek wspominamy św. Karola Boromeusza.
  2. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godziny 15:00.
  3. W pierwszą sobotę zapraszamy na czuwanie maryjne. W programie: uroczysta antyfona Salve Regina, Msza święta o godzinie 18:00, katecheza, adoracja Najświętszego Sakramentu i Apel.
  4. Przez cały listopad będziemy wspólnie modlić się za zmarłych na różańcu o godzinie 17.15 oraz polecać ich podczas Mszy świętej wieczornej. Wypominki można składać na furcie lub w zakrystii. Do wtorku bracia będą przyjmowali na wypominki w namiocie przed kościołem: serdecznie zapraszamy do wsparcia renowacji kaplicy MB Ostrobramskiej przez zakup kalendarza lub znicza jako cegiełki.
  5. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego dokumentu na temat historii i kultu św. Józefa w naszym sanktuarium. To zbiór osobistych świadectw o niezwykłym wstawiennictwie i pomocy Patrona Miasta Krakowa. W filmie można zobaczyć na co dzień niedostępne wnętrza klasztoru i ujęcia z codziennego życia wspólnoty. Zapraszamy na naszą stronę rakowicka18.pl.
  6. Podajemy do wiadomości, że w najbliższą sobotę brat Mirosław Gromadzki przyjmie święcenia diakonatu z rąk ks. bpa Roberta Chrząszcza. Otaczamy go naszą modlitwą, aby ta starożytna posługa charytatywna i liturgiczna przyniosła w jego życiu owoce dla całego Kościoła.