Ogłoszenia 4 czerwca 2023

NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które Sprawowane są o godz. 17.30.
  2. Centrum Kultury Duchowej „Communio Crucis” zaprasza w dniu dzisiejszym o godz. 18.00 na wykład o. dra Pawła Urbańczyka OCD pt. „Zagadnienie wiary u kardynała Ratzingera” w auli Karmelitańskiego Instytutu Duchowości przy ul. Rakowickiej 18a. Wykład poprzedzi Msza Święta w kaplicy Karmelitańskiego Instytutu Duchowości o godz. 17.00.
  3. W nadchodzącym tygodniu przypadają następujące święta i wspomnienia świętych: w poniedziałek św. Bonifacego, biskupa i męczennika; we wtorek św. Norberta; w środę bł. Anny od św. Bartłomieja; w czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa; w piątek św. Efrema, diakona i doktora Kościoła.
  4. W czwartek zapraszamy na parafialną procesję Bożego Ciała, którą poprzedzi Msza święta o godzinie 15.00 w kościele św. Mikołaja. Pierwsza stacja procesji odbędzie się przy kościele Niepokalanego Poczęcia NMP, druga przy kościele Sióstr Karmelitanek, trzecia przed bazyliką Najświętszego Serca Pana Jezusa, a czwarta przed kościołem św. Mikołaja. Porządek Mszy Świętych w tym dniu niedzielny.
  5. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.