Ogłoszenia 5 lutego 2023

  1. Trwa Wielka Nowenna przed uroczystością św. Józefa. W środę o 18.00 zapraszamy na Mszę św. z kazaniem i modlitwami kolejnego dnia nowenny. Zachęcamy do składania intencji na Mszę św. zbiorową oraz do przedstawiania św. Józefowi próśb i podziękowań przed jego obrazem. Są one odczytywane w każdą środę po wieczornej Mszy św.
  2. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań przed obrazem św. Teresy od Dzieciatka Jezus. Są one odczytywane po Mszy św. o godz. 18.00 w każdy czwartek.
  3. W sobotę 11 lutego, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, będziemy obchodzić Światowy Dzień Chorego. W szczególny sposób polecajmy w modlitwie naszych chorych.
  4. W niedzielę 12 lutego odbędzie się ostatnia w tej edycji Pielgrzymka Wynagradzająca za grzechy przeciwko życiu. Rozpocznie się o godz. 12:30 Mszą św. w naszym Sanktuarium, po której nastąpi przejście do Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa w Płaszowie, gdzie pielgrzymka zakończy się krótkim nabożeństwem. Trasa wynosi ok. 5,5 km. Ze względu na pokutny charakter, przejdziemy ją w milczeniu.
  5. Zapraszamy na Adoracje Najświętszego Sakramentu prowadzone w tygodniu po Mszy św. o 18.00 przez grupy duszpasterskie. W poniedziałek – Świecki Zakon Karmelitów Bosych, we wtorek – DA Karmel, w środę – grupa modlitewna Kerit, w czwartek – duszpasterstwo absolwentów Karmel+, a w piątek – grupa charyzmatyczna Miram.