Ogłoszenia 5 marca 2023

1. Zapraszamy do udziału w wielkopostnych nabożeństwach. Gorzkie Żale odbywają się w niedzielę o godz. 17.00, a Droga Krzyżowa – w piątek po wieczornej Mszy św.

2. Przed Wielkanocą szczególnie zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty. Spowiedź w naszym Sanktuarium jest możliwa przed każdą Mszą św., oraz od poniedziałku do piątku podczas adoracji Najśw. Sakramentu, od godz. 15.00 do 18.00.

3. Trwa Wielka Nowenna przed uroczystością św. Józefa. W środę o 18.00 zapraszamy na Mszę św. z kazaniem i modlitwami kolejnego dnia nowenny. Zachęcamy do składania intencji na Mszę św. zbiorową oraz do przedstawiania św. Józefowi próśb i podziękowań przed jego obrazem. Są one odczytywane w każdą środę po wieczornej Mszy św.

4. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań przed obrazem św. Teresy od Dzieciatka Jezus. Są one odczytywane po Mszy św. o godz. 18.00 w każdy czwartek.

5. Zapraszamy na Adoracje Najśw. Sakramentu prowadzone w tygodniu po Mszy św. o 18.00 przez grupy duszpasterskie. W poniedziałek – Świecki Zakon Karmelitów Bosych, we wtorek – DA Karmel, w środę – grupa modlitewna Kerit, w czwartek – duszpasterstwo absolwentów Karmel+.

6. Centrum Kultury Karmelitańskiej oraz Stowarzyszenie „Communio Crucis” im. św. Edyty Stein zapraszają na wykład dra Tadeusza Liczki „Dlaczego post jest potrzebny?” Wykład zostanie wygłoszony w dzisiejszą/jutrzejszą niedzielę 5 marca o godz. 18:00 w auli Karmelitańskiego Instytutu Duchowości (ul. Rakowicka 18a). Poprzedzi go Msza św. o godz. 17:00 w kaplicy Instytutu.

7. Dziękujemy br. Jackowi Waligórze za wygłoszenie słowa. Po każdej z Mszy będzie także możliwość finansowego wsparcia Dzieła Pomocy Ojca Pio. Za wszystkie ofiary w imieniu Dzieła już dziś serdecznie dziękujemy.