Ogłoszenia 6 lutego

  1. W czwartek przypada wspomnienie świętej Scholastyki, a w piątek NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorych: w tym dniu podczas wieczornej mszy świętej będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych.
  2. W środą zapraszamy na kolejny dzień Wielkiej Nowenny przed Uroczystością świętego Józefa, Patrona i Obrońcy naszego miasta. Kazanie wygłosi ks. dr Stanisław Basista, rektor kaplicy cmentarza Rakowickiego. Po mszy zapraszamy szczególnie mężczyzn na różaniec przed obrazem świętego Józefa i modlitwę w ciszy. 
  3. Zapraszamy do wzięcia udziału w Trzeciej Pielgrzymce Wynagradzającej za grzechy przeciwko życiu, która odbędzie się w sobotę 12 lutego br. Pielgrzymka zacznie się nabożeństwem wynagradzającym o godzinie 10:00 w naszym Sanktuarium, skąd przejdziemy do Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa przy ul. Saskiej 2, aby tam wziąć udział w Eucharystii. Trasa wynosi około 7 km. W duchu pokuty jej część przejdziemy w milczeniu, aby w drodze odmówić różaniec. Idziemy bez żadnych zewnętrznych znaków.
  4. Od 1 do 21 lutego trwa rekrutacja do Przedszkola nr 2 Sióstr Miłosierdzia przy ulicy Warszawskiej 6 w Krakowie. Zainteresowanych rodziców zapraszamy do kontaktu. Szczegóły na plakacie.