Ogłoszenia 6 marca

  1. W środę zapraszamy na kolejny dzień Wielkiej Nowenny przed Uroczystością świętego Józefa, Patrona i Obrońcy naszego miasta. Kazanie wygłosi o. Mariusz Tabulski, przeor klasztoru paulinów na Skałce. Po Mszy zapraszamy szczególnie mężczyzn na Różaniec przed obrazem świętego Józefa w intencji pokoju i modlitwę w ciszy przed Najświętszym Sakramentem.
  2. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, odprawiane przed Mszą świętą wieczorną o godzinie 17:30, natomiast w niedziele Wielkiego Postu o godzinie 17:00 na Gorzkie Żale.
  3. Bractwo Przedmurza zaprasza na spotkanie otwarte. To grupą mężczyzn-katolików, kochających Boga i Ojczyznę. Grupa proponuje formację w wymiarze duchowym, intelektualnym i sprawnościowym. Spotkanie w najbliższą środę, 9 marca o 19:00. rozpocznie się Różańcem i Adoracją Najświętszego Sakramentu przy ołtarzu św. Józefa. Po modlitwie w sali św. Anny przy furcie odbędzie się prezentacja Bractwa i jego działalności w Krakowie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mężczyzn.
  4. 12 lutego zakończyła się I edycja Pielgrzymki Wynagradzającej. Dziękując wszystkim kapłanom za życzliwość i współpracę, zamówione zostały Msze święte z prośbą o świętość dla nich. Odbędą się one 31 lipca oraz 4 grudnia o godz. 19:00 w kościele Niepokalanego Poczęcia na ul. Kopernika. Pielgrzymi Tepeyac dodatkowo ufundowali 6 mszy w powyższej intencji, które odbędą się 13 marca, 19 sierpnia i 15 września w kaplicy za klauzurą w Sanktuarium św Józefa przy ul. Rakowickiej. Natomiast w Sanktuarium MB Błogosławionego Macierzyństwa będą w dniach 22 kwietnia, 9 maja i 15 czerwca o godz 7:00. Za pątników, dobroczyńców i organizatorów odbędzie się Msza Święta w dniu 25 lipca 2022 roku o godz 7 30 na Wawelu.